Zestaw stereo do 1000 zł

Sposobów na odtwarzanie dźwięku w domu lub niewielkim pomieszczeniu jest bardzo dużo. Od zwykłych, pojedynczych głośników, przez głośniki komputerowe po potężne zestawy stereo z kolumnami. Najlepsze rozwiązanie zależy od tego jakim dysponujemy budżetem. Nie można zapomnieć również o tym, jakie będzie przeznaczenie głośników. Czy chcemy podłączyć je do telewizora, czy puszczać muzykę z różnych źródeł i nie ograniczać się kablami, a może często urządzamy imprezy i przydałoby się coś mocnego? Proponujemy rozwiązanie łączące w sobie zarówno moc, mobilność jak i cenę. Zestaw stereo do 1000 zł.

zestaw stereo do 1000 zł

Klasyczny, najbardziej podstawowy zestaw stereo do domu powinien zawierać kilka elementów, m.in wzmacniacz, kolumny, odtwarzacz. Defunc DUO to zestaw stereo do 1000 zł, na który składają się tylko dwa bezprzewodowe głośniki, które mogą również pracować niezależnie od siebie. Jeśli chcemy odtwarzać muzykę nie tylko w domu, a np. w plenerze, na grillu lub na plaży, to z powodzeniem wystarczy tylko jeden głośnik. Dodatkowo DUO możemy podzielić na dwa niezależne głośniki i postawić np. w dwóch różnych pomieszczeniach. Gdy odległość między nimi nie przekroczy około 10m, w razie potrzeby głośniki mogą zostać sparowane i odtwarzanie nastąpi w obu pomieszczeniach jednocześnie.

Bezprzewodowy zestaw stereo do domu

 

Jakie są plusy Defunc DUO? Z pewnością na uwagę zasługuje fakt, że zestaw stereo jest niewielkich rozmiarów. Nie musimy zmieniać układu pomieszczenia, robić miejsca na duże kolumny czy planować rozmieszczenie kabli. DUO można połączyć z dowolnym urządzeniem za pomocą Bluetooth aż do 10 metrów. Jeśli chodzi o design to tutaj również produkt zalicza się do grona urządzeń wzbogacających wygląd pomieszczenia. Szczególnie, że DUO wyszło spod rąk szwedzkich designerów, dlatego świetnie komponuje się z mieszkaniem urządzanym w tzw. stylu Ikea. Co do minusów – zestaw stereo do 1000 zł ma swoje ograniczenia jeśli chodzi o moc. Fani bardzo głośnych brzmień niestety muszą szukać dużo droższego i bardziej zaawansowanego sprzętu. Dodatkowo trzeba pamiętać, że głośniki mają swój ograniczony czas grania na jednym naładowaniu. Co jakiś czas trzeba je podłączyć. Plusem jest natomiast możliwość podłączenia na kablu, gdy rozładuje się bateria.

Plusy:

  • bezprzewodowy zestaw stereo
  • łączność do 10 metrów
  • możliwość podziału na 1 lub 2 głośniki
  • mobilność i uniwersalność
  • szwedzki design
  • zestaw stereo do 1000 zł

Minusy:

  • potrzeba ładowania co 10 godzin użytkowania
  • mniejsza moc niż zestaw stereo ze wzmacniaczem i kolumnami