Jakie słuchawki zabrać w podróż?

Przesiadasz się z pociągu w autobus lub wspinasz się po schodach do samolotu, a kabel od słuchawek ciągle o coś zahacza, wyciągając słuchawki z uszu. W trakcie długodystansowego lotu na siedzeniu obok płacze dziecko, a twoje słuchawki nie wygłuszają dźwięków otoczenia. Co zrobić, żeby łatwiej przetrwać drogę? Jakie słuchawki zabrać w podróż?

Słuchawki bezprzewodowe

Jeśli wybierasz się w podróż, warto poczuć wolność od wszelkiego rodzaju kabli. Możesz postawić na słuchawki prawdziwie bezprzewodowe Defunc TRUE. Słuchawki zapewniają bezstratne połączenie wysokiej jakości, które oparte jest na technologii Bluetooth 5.0. To nie tylko wygoda, ale też gwarancja słuchania muzyki nawet wtedy, kiedy producent Twojego smartfona usunął z niego gniazdo audio (co zdarza się coraz częściej)! Wówczas słuchawki bezprzewodowe są najlepszą alternatywą. Czas pracy tych słuchawek wynosi około 3 godzin. Po rozładowaniu wystarczy umieścić je w stacji dokującej, by naładować w niecałe 45 minut. Innym pomysłem mogą być słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem, opcja dla tych, którzy nie tylko chcą słuchać muzyki, ale też w drodze dużo rozmawiają przez telefon. Dzięki temu, że zostały wyposażone w specjalny pilot z mikrofonem, możliwe jest bezprzewodowe zmienianie głośności i utworów. Świetnie sprawdzi się nie tylko w podróży, ale też podczas jazdy samochodem na co dzień do pracy.

Słuchawki, które doskonale wygłuszają otoczenie

Jakie słuchawki zabrać w podróż, jeśli chcesz nieco spokoju? Jeśli miewasz czasem potrzebę całkowitego odcięcia się od dźwięków otoczenia i zatopienia się w ulubionej muzyce, wystarczy jeden przełącznik. Defunc MUTE to słuchawki z ANC, które w końcu pozwalają słyszeć to, co jest naprawdę ważne. Dzięki wyposażeniu w funkcję redukcji hałasu uruchamianą za pomocą jednego przełącznika, można praktycznie całkowicie wygłuszyć otoczenie. Nic nie będzie przeszkadzało w spokojnym słuchaniu ulubionych piosenek. Całość ubrana jest w atrakcyjny, skandynawski design, tworząc wyjątkowo ładny gadżet. Od tej pory już nikt nie będzie zakłócać Twojego spokoju w pociągu, autobusie czy samolocie.

Bezprzewodowe głośniki

Słuchanie muzyki w plenerze: podczas grilla, ogniska czy pikniku nie musi być już problematyczne. Doskonałym rozwiązaniem jest Defunc TRAVEL, stylowy bezprzewodowy głośnik, w którym wbudowany akumulator działać może nawet sześć godzin! Głośnik działa dzięki bezprzewodowej łączności z telefonem komórkowym za pomocą technologii Bluetooth. Nie oznacza to jednak konieczności odbierania telefonu na głośniku. W przypadku rozmowy przychodzącej wystarczy wcisnąć przycisk sterujący, by odebrać lub zakończyć rozmowę. Zaprojektowany przez szwedzkich designerów głośnik będzie jednocześnie ozdobą każdej imprezy!